Создать учетную запись? Забыли пароль?
Важные новости портала: Желаем приятного времяпровождения на нашем ресурсе. С уважением, администрация!
Выборы президента Украины 2010 (второй тур), Ваш выбор
dron4ik

Статус: Посетитель
29.11.2009 16:58

И так обсуждаем! тему создал по просьбам пользователя сайта
AlexR

18.12.2009 16:32

aback,
а то... drinks good drinks
sat-club

03.01.2010 20:36

Я за Тигипка...
lifeanddeath

03.01.2010 21:11

aab,
вибачаюсь, проте Росія виникла не в Києві....... Київську Русь і Московію заснували різні племена ....... а от 300 років гніту зробили свій вклад в розвиток обох країн і викривлення історичних фактів.....
hunter

03.01.2010 21:19

незнаяю як там в політиці але за весь час існування України і росії москалі нам нічого доброго не зробили! а Янукович як типовий москаль нічого і не зробить тому або нехай вчить ураїнську мову і стає патріотом або хай не лізу куди не треба!!! проффесор laugh1
lifeanddeath

03.01.2010 21:23

hunter,
smile drinks

проте по російскій "проффесор" так і буде xaxa
krivanov

03.01.2010 21:28

lifeanddeath - політика політикою, а історію плюндрувать не треба!!! яка московія і яке плем'я ії заснувало? про шо ви? я - історик, і кажу історії у нас спільної добіса, проте це не означає що ми одне ціле. спочатку виник Київ, а вже мотім москва. а пітер - взагалі козаки будували.... і взагалі - я агітую за ющенка. (бо гроші заплатили). хоча спитайте себе: чи збережеться свобода слова. якшо ющенко програє? отож і я не знаю...
lifeanddeath

03.01.2010 21:38

krivanov,
не буду сперичатися проте чимало історії було переписано під вигоду Росії...... Хто б сперичався що Київ виник раніше.

hunter

03.01.2010 21:41

krivanov,
заплатили кажеш... і скільки ?
krivanov

03.01.2010 21:44

50
hunter

03.01.2010 21:46

50 чого ? за скільки? поточніше будьласка smile
lifeanddeath

03.01.2010 21:48

krivanov,

щось малувато
мені пропонували за Япуповича 100

проте як на мене отак і катится наша країна в пропасть, з такою владою і ставленням, не розумію як можна продавати свій голос, адже ясно що звідки в них гроші щоб підкупляти людей, у них же і вкрадені.......... виходить що ті хто продає свою думку реально помагають шахраям занепастити країну
hunter

03.01.2010 21:51

lifeanddeath,
ти не зрозумів я зробивби як спавжній українець забрав гроші і проголусував за іншого=) нічого не зробив щей грощі заплатили)
LinMas

03.01.2010 21:55

hunter,
нова фішка такого голосування:
1.платять трохи аванса
2. ідеш в кабінку отмічаєш, фоткаєш
3. показуєш фотку і якщо все ок платять остальну більшу часть бабок
lifeanddeath

03.01.2010 21:56

hunter,
цікаво як би вийшло, в мене знайомі так робили..... то там потрібно було брати бюлетень їхній і виносити чистий...... або інші віддавали паспорт, а на другий день їм його повертали із грошима....... доводилось мати справу з такими типами тому знаю трохи як працюють, та й взагалі в мене чимало знайомих хто були і в спостерігачах і в тих хто бюлетені рахували.... то були ще й інші варіанти підробки...... такщо говорю не з десь там почутого а з того що сам знаю.
hunter

03.01.2010 21:58

LinMas,
1мені і аванс згодиться
2береш папірець прикрипляєш до бланку ставиш на ньому галочку фоткаєш потім знімаєш папірець dance а можна ше краще зробити.... smile

lifeanddeath,
тю ну тоді краще голусувати за того за кого справді хотів без стресу і гроші точно заплатять))) \"ok\"
krivanov

03.01.2010 22:04

вобшем розказую: Полтава. на виборах, коли сфоткаєш свій голос за янукавича - платять 800 гривень. мало того, хто агітує - до них до дому приходять (оптом так сказать). а тепер чесно: хто не продасть свій голос за 800 гривень? тікі не випендрюватися, а реально відповісти!!!!!
lifeanddeath

03.01.2010 22:04

hunter,
це якщо в тебе співпаде думка із тими хто пропонує, та й взагалі голос за гроші це ....... краще йти самому й голосувати
hunter

03.01.2010 22:10

krivanov,
800гривен кажеш.... а за Тимошенко скільки ?
krivanov

03.01.2010 22:11

не знаю, наугад казать не буду, а за яника - джерело 100%!!!
lifeanddeath

03.01.2010 22:12

krivanov,
це розвод, максимум що пропонували в Черкасах 200 грн...... в мене знайомий займався тіпа таким....... проте там є певна пірамідка, тому чим довший шлях від представника від блоку до того хто голосує тим менша сума перепадає...... там реально такі гроші мутять.....
Добавление сообщения:

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять свои сообщения. Авторизируйтесь!

Комментарий оставил artemka272 в теме:
Caviar выпустит лимитированную версию смартфона Samsung Galaxy Fold в стиле «Игры престолов»
Защищённый жесткий диск Transcend StoreJet 25M3C оснастили USB Type-C
Комментарий оставил RossoFox в теме:
«План Б» від Huawei: нова ОС китайської компанії з’явиться в 2019 році
Комментарий оставил denya75 в теме:
Комментарий оставил Gde moy yogurt? в теме:
Комментарий оставил Fellow в теме:
Windows 10 получила самое крупное обновление за всю историю
Windows 10 получила самое крупное обновление за всю историю
Комментарий оставил melllll в теме:
Комментарий оставил kabahcok в теме:
Комментарий оставил denya75 в теме:
На данный момент на сайте находятся:
Пользователей: 0
Поисковых ботов: 2
Yandex BotBing
Гостей: 1
Всех посетителей: 3

* Пользователь покидает список после 5 минут отсутствия на сайте.
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.