Создать учетную запись? Забыли пароль?
Важные новости портала: Желаем приятного времяпровождения на нашем ресурсе. С уважением, администрация!
Новий Рік, вітання, побажання, хто як святкує і т.д.
vfrc

Статус: Посетитель
09.12.2009 12:20

smile boss drinks good laugh1
Скоро Новий Рік!!!

Поздравления с Новым годом на разных языках мира *)

Вполне серьезно:

Албанский – Gezuar Vitin e Ri

Арабский – Antum salimoun

Ассирийский – Sheta Brikhta

Белорусский – З Новым годам і Калядамі

Бенгальский – Shuvo Nabo Barsho

Валлийский – Blwyddyn Newydd Dda

Венгерский – Boldog Ooy Ayvet

Вьетнамский – Chuc Mung Tan Nien

Гавайский – Hauoli Makahiki Hou

Галисийский (Северо-западная Испания) – Bo Nadal e Feliz Aninovo

Гаэльский (шотландский гэльский) – Bliadhna mhath ur

Гонконгский – Sun Leen Fai Lok

Греческий – Kenourios Chronos

Датский – Godt Nytаr

Иврит – L'Shannah Tovah

Индонезийский – Selamat Tahun Baru

Иракский – Sanah Jadidah

Ирландский – Bliain nua fe mhaise dhuit

Испанский – Feliz Ano Nuevo

Итальянский – Felice anno nuovo

Камбоджийский – Soursdey Chhnam Tmei

Китайский – Xin Nian Kuai Le

Корейский – Saehae Bock Mani ba deu sei yo!

Корсиканский – Pace e Salute

Лаосский – Sabai dee pee mai

Литовский – Laimingu Naujuju Metu

Македонский – Srekjna Nova Godina

Малайский – Selamat Tahun Baru

Немецкий – Prosit Neujahr

Непальский – Nawa Barsha ko Shuvakamana

Норвежский – Godt Nyttаr

Папуа-Новой Гвинеи язык Nupela yia i go long yu

Польский – Szczesliwego Nowego Roku

Португальский – Feliz Ano Novo

Румынский – An nou fericit

Самоа – Manuia le Tausaga Fou

Сербский – Srecna Nova godina

Сингальский – Subha Aluth Awrudhak Vewa

Словацкий – A stastlivy Novy Rok

Словенский – Sreeno novo leto

Сомали Iyo Sanad Cusub Oo Fiican

Суданский – Warsa Enggal

Тайский – Sawadee Pee Mai

Тамильский – Eniya Puthandu Nalvazhthukkal

Турецкий – Yeni Yiliniz Kutlu Olsun

Узбекский – Yangi Yil Bilan

Украинский – З Новим роком

Урду Naya Saal Mubbarak Ho

Филиппинский – Manigong Bagong Taon

Финский – Onnellista Uutta Vuotta

Французский – Bonne Annee

Хинди Naye Varsha Ki Shubhkamanyen

Хорватский – Srecna Nova godina

Чешский – Scastny Novy Rok

Шведский – Gott nytt аr

Эскимосский – Kiortame pivdluaritlo

Эсперанто – Felican Novan Jaron

Эстонский – Head uut aastat!

Японский – Akimashite Omedetto Gozaimasu

Как сделать ёлочные игрушки? /может кому то интересно/
1. «Снежные игрушки»: натереть на терке пенопласт, посыпать его на намазанные клеем ветки ели, шишки или самодельные игрушки (к примеру, домик из картона или елочку). Получается очень интересно и красиво.

2. Снежинки из бумаги: квадратный лист бумаги сложить в четыре раза, потом поделить прямой угол, который получился, на 3 примерно одинаковые части и согнуть его еще два раза. В итоге получится 12 слоев бумаги; после вырезания узоров получится снежинка, которая имеет 6 лучей. Бумага не должна быть толстой. Снежинки можно повесить на елку либо приклеить на окна и двери.

3. Гирлянды снежинок: вырезать снежинки небольших размеров, далее приклеить их на ленту или нанизать на нитку, не забывая закреплять их узелками. Отдельные снежинки можно подвесить на «дождинках» к потолку. Будет смотреться эффектно, если «дождинки» будут разнообразной длины. Вместо снежинок можно взять ватные шарики.

4. Гирлянды из бумаги: человечки, или зверюшки, которые держат друг друга за руки. Сложить длинную полоску бумаги гармошкой (по возможности цветной), далее вырезать половинку фигуры. Если бумага не толстая, цепочку фигурок, которая получилась, можно подвесить, как гирлянду; если цепочка сделана из толстой бумаги, её лучше поставить под елку.

5. Гирлянды-цепочки: клеить их нужно из колечек бумаги, для которых необходимо нарезать полосками одинаковой длины цветную бумагу либо серпантин.

6. Конфетные украшения: для начала необходимо приобрести большое количество конфет в ярких фантиках, далее или к каждой конфетке прикрепить петельку (можно повесить на елку вместо шарика), или привязать леденцы за один конец фантика к длинной ниточке (получается конфетная гирлянда).

7. Игрушки из скорлупы яйца: крупной иглой в скорлупе сырого яйца проделать дырочки с двух сторон. Желток и белок вылить в миску, а скорлупу необходимо промыть. После этого из нее сделать голову Деда Мороза, шута, или зайца, также есть возможность сделать целого поросенка, цыпленка или рыбку (всё это возможно благодаря приклеиванию к скорлупе ножек, ушей и хвостиков из бумаги и раскрашивания скорлупы в необходимый цвет).

8. Из картона можно вырезать фигурки в форме звёзд, покрыть их золотой или серебряной краской (также есть вариант смазывания клеем и посыпанием блестками). Далее повесить на тонкие нити.

СМС на Новий Рік

У Новий рік, в світі, 3 мільйони людей спить, 2 мільйон їсть, 1 мільйон займається любов'ю і лише одна людина, яку я дуже люблю, читає мою SMS.

Зновим роком я тебе вітаю.
Щастя й радості бажаю
Хай завжди в очах твоїх іскриться
Усміх, радість і кохання
Хай здійсняться всі твої бажання.

Прислав(-ла)Сохацький:slawiksoch@bigmir.net

Бажаю щастя , от і все , а буде щостя буде ВСЕ!! З Новим роком!! :-)

-Багато хто подейкує, що я не вмію розмовляти українською мовою.
-То НАХІБА це казати!!!
-З новим ГОДОМ!!!

Новорічні смс

Поздоровляю тебе й бажаю тобі головного - здійснення бажань! Тому що, коли в людини є те, про що він мріяв, - він веселий, бадьорий, здоровий! З Новим Роком!

Нехай Новий рік здоров'я Вам додасть! Нехай Новий рік Вам щастя принесе! І вес гарне залишить, а вес погане віднесе!

Бажаю в наступному році примерзнути задницей до льоду!

Нехай твоє життя в Новому році буде як шампанське - легкої, хвилюючої, прекрасної й бьющей через край.

Нехай на льодисте підношення, у Новий рік Дід Мороз брильянтовий кубок поставить, до країв золотого здоров'я наллє, на закуску веселощів додадуть!

Рада на Новий рік - не треба їсти жовтий сніг.

Тихо падає сніг на сходах, він тане, ти зараз далеко мені тебе не вистачає, як хотілося б мені в цей сніг перетвориться й тихенько до тебе на долоні спуститься.

Нехай буде щедрим Новий рік, нехай він на щасті не скупиться, нехай запалює зірки в строк, щоб всім твоїм желаньям збутися.

Залишайся собою, Будь друзям усім вірна Нехай Тобі й узимку Посміхнеться весна!

Поздоровляю тебе із самим новим роком, що тільки можна придумати! Нехай він буде таким новим і вдалим, що ти сам цьому зачудуєшся!

Якщо в ніч на Новий рік, дивний гість до тебе прийде- хтось із білою бородою, у червоній шапці хутряний, з довгим ціпком у руці й з подарунками в мішку, з голосним сміхом, з добрим поглядом - значить більше пити не треба!

Нехай сніжинки тебе обсипають, Нехай біліють вії твої! З Новим роком тебе поздоровляю! З роком щастя, надій і любові!

У Новому році бажаю: 12 місяців без хвороб, 53 тижня всього гарного, 365 днів щастя, 8760 годин успіху, 525600 хвилин любові й 31536000 секунд приємних моментів!

Нехай рубінової, яркою зіркою Твоє щастя горить над тобою! Все улюблене, все дороге Нехай завжди буде поруч із Тобою!

Нехай цей рік зберігає тебе, від всіх негод, сумів і напастей, і дарує всім навколо, і нам з тобою, надію й мрію, любов і щастя!

Бажаю в наступаючому році: турбот не знати, деньжат не міряти, любити, сподіватися й вірити!

Нехай у нічку новорічну, желанья загадаются - і щодня, весь цілий рік, пускай вони збуваються.

Нехай іде старий рік, несучи із собою нещастя, а новий більше принесе здоров'я, радості й щастя!

З неба падають сніжинки, такі ж прекрасні, як і ти, улюблена! Вони лягають на долоні - це я обіймаю тебе, на губи - це я цілую тебе, тануть від подиху - це я люблю тебе! З Новим роком!

Я тобі на Новий рік у великих зірках небозвід подарую, і в перший раз стануть зірки частиною нас. І миттєво підхопивши, їхній загадковий мотив, розчинимося ми з тобою в зоряній казці голубой.

Хай Новий Рік і іблий сніг принесе тобі лиш радість і сміх!

Хай що хочеться, те і збудеться. Що не ладнається, хай забудеться. Хай хороше тільки множиться і чудово все в житті складеться. І в старому Новому році нічо не забувається! З Новим роком.

У Новому році бажаю: 12 місяців без хвороб, 53 тижні всього хорошого, 365 днів щастя, 8760 годин успіху, 525600 хвилин любові і 31536000 секунд приємних моментів!

Хай буде щедрим Новий рік, хай на щастя не скупиться, хай запалює зірки, щоб твоїм бажанням збутись.

Залишайся собою, Будь друзям всім вірна Хай Тобі і взимку Посміхнеться весна!

Хай цей рік здоров'я і щастя вам принесе, Море усмішок і вірних друзів, І яскравого неба, щоб жити веселіше!

Бажаю жартів, сміху стільки, Вистачило щоб на рік вперед. Щоб було весело не тільки Під ялинкою на Новий рік!

Коли келихи|бокали| раптом зімкнуться, Гірляндою ялинка підморгне... Ви не забудьте посміхнутися, щоб був щасливим Новий рік!

Хай сніжинки тебе обсипають, Хай біліють вії твої! З Новим роком тебе поздоровляю! З роком щастя, надій і любові!

Привіт, Діду Мороз!
Тут така справа.
О добре – мішок принесли.
Треба заховати тіло.

Хай буде світ красивим
Вірші хай|нехай| складають!
Хай будеш ти щасливим
І хай очі виблискують!

Тихе світло горить вдалині -
Значить - радість попереду
Значить добрий Дід Мороз
Знов подарунки нам приніс

Хай сніжинки тебе обсипають
Хай блищать очки твої!
З Новим роком тебе поздоровляю!
Успіхи тобі і любові!

Заглянь під ялиночку, я тебе заждався!
Хай буде добрим Новий Рік
Подарує щастя і везіння
Любов і радість принесе
І всіх бажання виконання!

Скоро новий рік!!! А ти приготував подарунки ???

Що ЦЕ?????М!
Це снігопад!!!
З Новим Роком!!!

Мені потрібно серйозно з тобою поговорити. У мене погані новини. Буде краще якщо про це ти дізнаєшся від мене. Справа в тому що .... ДІДА МОРОЗУ НЕ ІСНУЄ !!!!!!!!!!!

Твою праву ногу назву Новим роком, твою ліву ногу назву Різдвом. Я обов'язково заїду між святами.

Якщо в ніч на Новий рік, до тебе прийде дивний гість - хтось з білою бородою, в червоній шапці хутряний, з довгою палицею в руці і з подарунками в мішку, з гучним сміхом, з добрим поглядом - значить більше пити не треба!

Із зоопарку Діда Морозу тільки що втекли три мавпи: одну знайшли у новорічної ялинки, другу не знайшли, а третя читає цю Смску!

Знаєш, чому Дід Мороз завжди веселий і щасливий, пісеньки співає? - Він знає, де живуть погані дівчатка. Я до тебе сьогодні зайду!

Якщо старий, товстий мужик припреться до тебе пізно вночі і почне засовувати тебе в мішок, не переживай - я написала Санті, що хочу тебе на Новий Рік.

З новим роком! Ваш рахунок поповнився на 10 доларів. /Оператор/

У Новий рік, в світі, 3 мільйони людей спить, 2 мільйон їсть, 1 мільйон займається любов'ю і лише одна людина, яку я дуже люблю, читає мою SMS.
Liberty

09.12.2009 13:30

Вибачаюсь щось я провтикав =)

Хто и як буде Новий Рік празнувати??
vfrc

09.12.2009 13:38

пока не наю
Liberty

09.12.2009 14:33

водка,пиво і вино більш не нада нічого
vfrc

09.12.2009 14:37

Liberty,
спорчений українець

спочатку пьють пиво - вино - водку
lifeanddeath

09.12.2009 15:40

Прикольно, потрібно пару привітань завчити smile
vfrc

09.12.2009 15:44

я буту потроху обновлювати привітання і тости... може комусь пригодиться
lifeanddeath

09.12.2009 15:45

головне тости аби на рідній мові та не великі, дякую за тему
vfrc

09.12.2009 15:46

Тости:

- Кожен з нас являє собою половину людства, що завжди шукає іншу, - сказав філософ Аристофан.
Ми живемо надією на щасливу зустріч. Я бажаю всім, хто ще не зустрів свою другу половину, обов'язково зустріти її у Новому році!

Друзі! Пропоную подякувати старому року за ту світлу спадщину, що лишилась після нього: за хвилини радості, кохання, успіху та досвіду.
За Новий рік!

Якось прийшли фізики до Нільса Бора у гості, і побачили в нього на дверях підкову:
- Хіба ви вірите в те, що підкова приносить удачу? - запитали в нього.
- Я не вірю, але удача, здається, вірить!
Так вип'ємо ж за те, щоб у новому році удача частіше приходила у наш дім!
vfrc

10.12.2009 08:37

Нехай у Новому році наше життя буде чистим, як крапля джерельної води, а щастя таке ж повне, як цей келих шампанського!

* * *

Піднімемо келихи за те, щоб проводи старого року відрізнялись від проводів потягу на вокзалі: поїзд, до відходить, віднімає друзів та коханих, а минулий рік, навпаки, приніс їх нам! Давайте вип'ємо за те, щоб так було завжди!

* * *

Я хочу випити за те, щоб після дванадцятого удару годинника ваше найкраще минуле стало вашим найгіршим майбутнім!

* * *

Друзі! Пропоную подякувати старому року за ту світлу спадщину, що залишилась після нього: за хви­лини радості, кохання, успіху та досвіду. За рік, що минає!

* * *

У році 20** бажаю 12 місяців без хвороб, 52 тижні всього найкращого, 365 днів щастя, 8760 годин успіху, 525600 хвилин кохання і 31536000 секунд приємних моментів!

* * *

Новорічні свята — особливі для кожного з нас. Так вже традиційно склалося, що у ці дні ми підбиваємо підсумки року минулого, аналізуємо перемоги та досягнення. У наших силах домогтися, щоб наступ­ний рік став помітним кроком у напрямі поліпшення життя кожного з нас, до того, щоб у передноворічний час у людей були тільки святкові клопоти. Переконаний, що попереду — плідні трудові будні, які принесуть для підприємства вагомі та реальні здобутки.

* * *

Сердечно вітаю вас з Новим роком і бажаю, щоб він пройшов під знаком миру і добра, любові та поваги, щоб став роком чистих помислів і добрих справ!

* * *

Напередодні новорічних свят хочу побажати, щоб у кожну вашу оселю завітав Дід Мороз і виконав ваші найзаповітніші бажання. Настає [число] рік— рік, у якому не існуватиме перешкод у вирішенні будь-яких питань, треба просто вірити у це. Тому я вам бажаю у Новому році впевненості у собі, здійснення мрій, взаємності і гармонійності у відносинах і, зви­чайно, кохання. З Новим роком!!!

* * *

За кілька днів один рух стрілки годинника о 24 годині 31 грудня перенесе нас з одного року в наступний 20** рік. У минулому році хотілося б залишити негаразди, проблеми, гіркоту нездійснених мрій та споді­вань. Рік, що завершується, збагатив нас новим досвідом, згуртував і дав нам можливість не лише вистояти, а й створити всі умови для подальшого розвитку. Новий рік - це яскраве, красиве, урочисте і веселе свято із зеленою ялинкою з різнокольоровими прикрасами, із щасливими дитячими обличчями, надіями і радістю кожної родини. Хай надія і віра в себе і свої сили надихає вас на здійснення найзаповітніших ваших мрій. І хай збудеться все задумане, а 20** рік стане таким, яким ми хочемо його бачити. Зустрічаючи Новий рік, побажаємо один одному Любові та Віри. Віри в себе і в процвітання нашої країни. Подаруємо найдорожче, найцінніше — любов і тепло наших сердець, увагу і турботу нашим близьким, щоб у Новому році щасливих людей стало більше. Хочу побажати всім вам, щоб Новий рік приніс мир, спокій, справедливість та здоров'я, радість і впев­неність у завтрашньому дні. Успіхів вам і удачі, щастя і благополуччя! З Новим роком, дорогі мої!

* * *

Дорогі мої, кохані друзі! З наближенням улюблених зимових свят серце переповнюється приємним теплом. Цим теплом хочеться поділитись з друзями, зігріти ним тих, хто занепав духом. Щире дружнє слово, душевна зустріч, теплі обійми — найкращий подарунок в такі дні, найцінніше, що є у святі. Тож цінуймо завжди те тепло, що є у нашій дружбі! Успіхів і мудрого шляху вашому бізнесу! Гармонії і кохання вашій родині! Миру, добра і свободи нашій Україні! А ще — віри, натхнення і сил нам з вами, щоб досягти і зберегти усе вищезгадане! З Новим роком!

* * *

Вітаю з наступаючим Новим роком. Нехай 20** рік принесе у ваше життя тільки ВСЕ НАЙКРАЩЕ, нехай радість, благополуччя і кохання не покидають ВАШ дім!!! Веселого Нового року!!!

* * *

Новорічне свято - це завжди новий, незвіданий крок у майбутнє, нові надії і сподівання. Тож прийміть найщиріші привітання з наступаючим Новим роком. Хай збудуться ваші мрії, нехай Новий рік стане для вас і ваших рідних роком добрих перемін, а для України — роком зміцнення і утвердження держав­ності, соціально-економічного зростання, духовного оновлення та процвітання!

* * *

Новорічні свята — це завжди щось надзвичайно чарівне! Із дитинства ми поєднуємо разом відчуття свята, пухнастий сніг, запах ялинки, червоний одяг Діда Мороза і найтаємнішу ніч, коли новорічними зірочками і ліхтариками висвічується нескінчен­на дорога наших мрій. І ми посміхаємось, і трохи сумуємо... чомусь. Ми дивимося на те, що встигли, і знову мріємо! Мріємо із найпрекраснішими надіями і сподіваннями на краще! Я бажаю всім вам отого кращого, про яке ви мрієте сьогодні! Я бажаю вам побачити дорогу до ньо­го і мати багато позитивної енергії, щоб іти цією дорогою щодня, зустрічаючи мудрих і щирих людей, залучаючись до цікавих і різноманітних подій, ство­рюючи щось своє, сяюче, добре! Веселих свят!

* * *

Давайте вип'ємо за Діда Мороза та Снігуроньку, бо скільки себе пам'ятаю, вони — не хворіють, не старіють і гроші на подарунки в них завжди є! За те, щоб ми з вами теж були такими!

російською мовою:

Ну, за Новый год!

Я хочу выпить за то, чтобы после двенадцатого удара часов Ваше лучшее в прошлом году стало худшим в будущем году!

Один мудрец сказал: "Самое удивительное в человеке то, что он нередко печалится об утраченном состоянии, а что проходит его жизнь, он не огорчается". Выпьем же за то, чтобы ярко и с пользой прошел каждый день нового года.

Выпьем за то, чтобы в Новом году столы ломились от изобилия, а кровати - от любви!

Каждый из нас представляет собой половину человечества, которая вечно ищет другую, - сказал древнегреческий мудрец Аристофан. Мы живем надеждой на счастливую встречу. Я желаю всем, кто еще не встретил свою вторую половину, обязательно найти ее в новом году!

Давайте выпьем за то,чтобы каждый следующий Новый год наш праздничный стол все больше ломился от явств, телефон все больше разрывался от поздравительных звонков друзей и все большее количество детей и внуков дарило бы нам подарки.

Многим известно, что в Италии существует традиция перед новым годом выбрасывать из окна старые и ненужные, надоевшие за год вещи. Мы, конечно, не в Италии, но этот обычай так хорош, что мне хотелось бы предложить вам всем выбросить из памяти как ненужный хлам старые обиды, ссоры, дурные поступки, зависть, неверность, неблагодарность. Если мы все это сделаем, то окажется, что в нашей памяти остались только теплые и приятные воспоминания о старом годе. Запомним его таким, и тогда наступивший новый год будет лучше прошедшего!

Жизнь прекрасна даже тогда, когда по щекам текут слезы. Так выпьем же за то, чтобы в Новом Году по нашим щекам текли слезы только радости и счастья.

Новый год - это праздник контраста: на улице мороз, снег, темно, а дома - солнечно, весело, тепло, елка нарядная, стол праздничный. Желаем, чтобы этот контраст был пронесен через весь год, и как бы ни бушевали ветры и бураны, как бы ни было неуютно вокруг, на душе всегда было солнечно и тепло!

Дважды на одни и те же... Новые года не наступают! Нельзя встретить один и тот же Новый год дважды... Так давайте выпьем за своевременность, неизбежность и единственность этого повторяющегося праздника! За Новый год!

Заснул один мужчина и приснился ему сон: рядом с ним прекрасная женщина. Проснулся - никого нет. Так выпьем же за то, чтобы в Новом Году сбывались бы все хорошие сны!

Давайте выпьем за единственный день в году, когда можно и на елку сесть.. и в лесу не побывать! За Новый год!

Согласно народному поверью, есть минуты, когда пожелания, высказанные вслух, исполняются. Это - первые минуты нового года, когда мы смотрим в будущее с затаенными надеждами и желаниями. Пусть в новом году разрешатся наши проблемы, мы обретем силы, избавимся от недугов. За исполнение наших желаний, за все хорошее, вдохновляющее и прекрасное. За наше счастливое будущее! С Новым годом, с новым счастьем!

Жил на свете человек. Был у него дом и была работа. Была у него жена и были дети. Все у него было, но ему этого было мало. Пошел он тогда к мудрецу за советом: - Мудрый человек, помоги мне! Все у меня есть, но хочется чего-нибудь еще. - Пойди тогда в дремучий лес, - посоветовал мудрец, - найди там самую высокую ель. Под ней закопан сундучок. Открой его и найдешь то, что ищешь... Отправился человек в дремучий лес. Нашел там самую высокую ель. Перекопал под ней все вокруг, но сундучок нашел! Достал его из земли... И тут эта гигантская ель рухнула на него, придавила к земле, а одна ветка - воткнулась прямо в задницу! Так выпьем же за то, чтобы в Новом году мы не искали приключений на свою ж...!

Мать спрашивает взрослую дочь: - А ты что ждешь от Нового года? - И сама толком не знаю. Чего-то хочется... То ли, семечек, то ли... замуж! Выпьем же за то, чтобы в Новом году у каждого было все, включая и семечки!

Один мудрый человек сказал: Хорошо в кругу семьи, Тихо встретить год Свиньи... По-моему, он прав только наполовину. В кругу семьи хорошо встречать и год Тигра, и год Кролика и другие годы. Предлагаю поднять тост за нынешний Новый год, за год Обезьяны!

Разговаривают двое. - Как ты живешь? - спрашивает один. - По-разному, - отвечает тот. - Когда мне плохо - приезжает "скорая". А когда мне хорошо - приезжает... милиция! Нам сейчас весело, хорошо, значит, следует ожидать... приезда милиции. И все же давайте выпьем за то, чтобы в Новом году нам было хорошо!

Что же пожелать всем, сидящим за этим столом? Всем девчатам выйти замуж, а парням - найти невест! И еще. Вы, наверное, знаете новогоднее пожелание российских космонавтов: Чтобы елось и пилось, Чтоб хотелось и моглось! Чтобы в будущем годе Было с кем и было где!

Поднимем бокалы за то, чтобы проводы старого года отличались от проводов поезда на вокзале: уходящий поезд отнимает друзей и любимых, а уходящий год принесет нам их! Давайте выпьем за то, чтобы так было всегда!

Пусть в следующем году у нас будет столько хороших и радостных событий, столько добрых и прекрасных дел, сколько огоньков горит в нашей новогодней гирлянде!

Щиро вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим ! Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословінням, а очі світяться щастям. Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий - 2*** рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги. Бажаємо щоб Різдвяна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії !

Вітаю з наступаючим Новим Роком.

Нехай 2009 рік принесе у Ваше життя тільки ВСЕ НАЙКРАЩЕ, нехай радість, благополуччя і кохання не покидають ВАШ дім!!!

Веселого Нового Року!!!

Дозвольте привітати всіх вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Користуючись нагодою, хочу висловити щиру подяку всім тим, хто минулого року брав участь у наших різноманітних програмах та заходах. Сподіваюся на нашу подальшу співпрацю, бажаю всім успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров'я та гарного настрою.

Шановна, [жіноче ім'я]!

Від імені [назва організації] сердечно вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Щиро бажаю Вам щастя, успіхів у здійсненні задумів та міцного здоров’я на довгі роки. Нехай ці веселі свята принесуть у Ваш дім радість, затишок та добробут, а наступаючий рік стане для нашої рідної України роком миру, злагоди та процвітання.

Щасливого Нового року та радісних свят!

Прийміть мої найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим. Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашій родині добро, мир і достаток. Бажаю, щоб у новому році Ви зробили все те, про що так давно мріяли. Вірю, що у новому році Ви відчує турботу з боку колег, тепло друзів та близьких. Щастя Вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань.

З Новим Роком!

Шановний, [ім'я]!

Прийміть мої найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим. Бажаю Вам зустріти [число] рік у піднесеному настрої, зі світлими помислами та добрими намірами. Нехай Ваші діяння сприяють миру та злагоді, зростанню народного добробуту й розвиткові демократії в Україні. Зичу Вам здоров’я, щастя, бадьорості, успіхів в ім’я держави.

Колектив компанії [назва компанії] вітає усіх своїх клієнтів та ділових партнерів з наступаючим Новим роком та Різдвом!

Бажає усім любові та турботи близьких людей, посмішок друзів та постійності ділових партнерів.

Нехай новий рік буде щедрим для Вас на цікаві плани та творчі успіхи, принесе із собою смак нових перемог, впевненість у правильності обраної мети та енергію для її досягнення.

Дякуємо за плідну співпрацю та сподіваємося на її успішне продовження у наступному році.

З Новим Роком!

Бажаємо міцного здоров’я, щастя, цікавих зустрічей і творчих звершень. Ми впевнені, що новий рік принесе багато приємних несподіванок, нових бізнесових партнерів та вдячних клієнтів. Досягнень і руху вперед !

Нехай у Новому році наше життя буде чистим, як крапля джерельної води, а щастя таке ж повне, як цей келих шампанського!

* * *

Піднімемо келихи за те, щоб проводи старого року відрізнялись від проводів потягу на вокзалі: поїзд, до відходить, віднімає друзів та коханих, а минулий рік, навпаки, приніс їх нам! Давайте вип'ємо за те, щоб так було завжди!

* * *

Я хочу випити за те, щоб після дванадцятого удару годинника ваше найкраще минуле стало вашим найгіршим майбутнім!

* * *

Друзі! Пропоную подякувати старому року за ту світлу спадщину, що залишилась після нього: за хви­лини радості, кохання, успіху та досвіду. За рік, що минає!

* * *

У році 20** бажаю 12 місяців без хвороб, 52 тижні всього найкращого, 365 днів щастя, 8760 годин успіху, 525600 хвилин кохання і 31536000 секунд приємних моментів!

* * *

Новорічні свята — особливі для кожного з нас. Так вже традиційно склалося, що у ці дні ми підбиваємо підсумки року минулого, аналізуємо перемоги та досягнення. У наших силах домогтися, щоб наступ­ний рік став помітним кроком у напрямі поліпшення життя кожного з нас, до того, щоб у передноворічний час у людей були тільки святкові клопоти. Переконаний, що попереду — плідні трудові будні, які принесуть для підприємства вагомі та реальні здобутки.

* * *

Сердечно вітаю вас з Новим роком і бажаю, щоб він пройшов під знаком миру і добра, любові та поваги, щоб став роком чистих помислів і добрих справ!

* * *

Напередодні новорічних свят хочу побажати, щоб у кожну вашу оселю завітав Дід Мороз і виконав ваші найзаповітніші бажання. Настає [число] рік— рік, у якому не існуватиме перешкод у вирішенні будь-яких питань, треба просто вірити у це. Тому я вам бажаю у Новому році впевненості у собі, здійснення мрій, взаємності і гармонійності у відносинах і, зви­чайно, кохання. З Новим роком!!!

* * *

За кілька днів один рух стрілки годинника о 24 годині 31 грудня перенесе нас з одного року в наступний 20** рік. У минулому році хотілося б залишити негаразди, проблеми, гіркоту нездійснених мрій та споді­вань. Рік, що завершується, збагатив нас новим досвідом, згуртував і дав нам можливість не лише вистояти, а й створити всі умови для подальшого розвитку. Новий рік - це яскраве, красиве, урочисте і веселе свято із зеленою ялинкою з різнокольоровими прикрасами, із щасливими дитячими обличчями, надіями і радістю кожної родини. Хай надія і віра в себе і свої сили надихає вас на здійснення найзаповітніших ваших мрій. І хай збудеться все задумане, а 20** рік стане таким, яким ми хочемо його бачити. Зустрічаючи Новий рік, побажаємо один одному Любові та Віри. Віри в себе і в процвітання нашої країни. Подаруємо найдорожче, найцінніше — любов і тепло наших сердець, увагу і турботу нашим близьким, щоб у Новому році щасливих людей стало більше. Хочу побажати всім вам, щоб Новий рік приніс мир, спокій, справедливість та здоров'я, радість і впев­неність у завтрашньому дні. Успіхів вам і удачі, щастя і благополуччя! З Новим роком, дорогі мої!

* * *

Дорогі мої, кохані друзі! З наближенням улюблених зимових свят серце переповнюється приємним теплом. Цим теплом хочеться поділитись з друзями, зігріти ним тих, хто занепав духом. Щире дружнє слово, душевна зустріч, теплі обійми — найкращий подарунок в такі дні, найцінніше, що є у святі. Тож цінуймо завжди те тепло, що є у нашій дружбі! Успіхів і мудрого шляху вашому бізнесу! Гармонії і кохання вашій родині! Миру, добра і свободи нашій Україні! А ще — віри, натхнення і сил нам з вами, щоб досягти і зберегти усе вищезгадане! З Новим роком!

* * *

Вітаю з наступаючим Новим роком. Нехай 20** рік принесе у ваше життя тільки ВСЕ НАЙКРАЩЕ, нехай радість, благополуччя і кохання не покидають ВАШ дім!!! Веселого Нового року!!!

* * *

Новорічне свято - це завжди новий, незвіданий крок у майбутнє, нові надії і сподівання. Тож прийміть найщиріші привітання з наступаючим Новим роком. Хай збудуться ваші мрії, нехай Новий рік стане для вас і ваших рідних роком добрих перемін, а для України — роком зміцнення і утвердження держав­ності, соціально-економічного зростання, духовного оновлення та процвітання!

* * *

Новорічні свята — це завжди щось надзвичайно чарівне! Із дитинства ми поєднуємо разом відчуття свята, пухнастий сніг, запах ялинки, червоний одяг Діда Мороза і найтаємнішу ніч, коли новорічними зірочками і ліхтариками висвічується нескінчен­на дорога наших мрій. І ми посміхаємось, і трохи сумуємо... чомусь. Ми дивимося на те, що встигли, і знову мріємо! Мріємо із найпрекраснішими надіями і сподіваннями на краще! Я бажаю всім вам отого кращого, про яке ви мрієте сьогодні! Я бажаю вам побачити дорогу до ньо­го і мати багато позитивної енергії, щоб іти цією дорогою щодня, зустрічаючи мудрих і щирих людей, залучаючись до цікавих і різноманітних подій, ство­рюючи щось своє, сяюче, добре! Веселих свят!

* * *

Давайте вип'ємо за Діда Мороза та Снігуроньку, бо скільки себе пам'ятаю, вони — не хворіють, не старіють і гроші на подарунки в них завжди є! За те, щоб ми з вами теж були такими!

Щоб ЕВРО сховане в коморі,
Щоб сало рохкало у дворі,
Щоб в гаражі стояв Феррарі,
В сараї - Лексус ще у парі,
У хаті - з мрамору камін,
Та і бассейн, хоча б один.
Щоб гідромассажер з Джакузі,
Щоб Хенессі бовталось в пузі.
І щастя вам не лізло боком
Коротше, всіх вас з новим роком

Шановні колеги ! Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим ! Напередодні новорічних свят хочемо побажати, щоб у кожну Вашу оселю завітав Дід Мороз і виконав ваші найзаповітніші бажання. Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Зичимо Вам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя ! Бажаю гарного настрою і любові, нехай у Вашому житті панують гармонія та вдача !

Щиро вiтаю з Новим роком ! Бажаю і у наступному роцi залишатися такими ж справжніми українцями, здобуваючи добробут і процвітання Нашій Великій Україні! Хай Господь веде нас в 2*** році по тому шляху, який Він нам вказав.

Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим ! Напередодні новорічних свят хочемо побажати, щоб у кожну Вашу оселю завітав Дід Мороз і виконав ваші найзаповітніші бажання. Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Зичимо Вам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя ! Бажаю гарного настрою і любові, нехай у Вашому житті панують гармонія та вдача !

Щиро вітаємо Вас з Новорічними святами та світлим святом Різдва Христового. Хай на будень і на свято буде щастя в Вас багато! Хай живеться як у казці ! З Новим роком ! З Новим щастям !
Liberty

10.12.2009 09:47

Молодца за тости =)
vfrc

10.12.2009 10:33

SMS-привітання:

Щастя, радості, краси,
Бочку меду вам в труси.
Щоб не злиплись яйця голі,
Молодичок Вам доволі.
А щоб сало було в хаті,
Кабани хай волохаті
Запетрушать свиноматок,
Отоді буде достаток.

З Старим новим роком!

Сійся, родися,
Жито, пшениця,
Горох, чечевиця,
І всяка пашниця,
Внизу корениста,
Зверху колосиста,
Щоб на майбутній рік
Було більше, ніж торік.
Щоб всього було доволі
І в коморі, і на полі.
Сію, сію, посіваю,
З Новим роком
Поздоровляю!

Го-го, коза, го-го, сіра,
Ой розходилася, розвеселилася,
При свому двору, при господару!
Де коза ходить, там жито родить,
Де не буває, там вилягає;
Де коза туп-туп,
Там життя сім куп,
Де коза рогом,
Там жито стогом,
Де коза хвостом,
Там жито кустом.

Сію, вію, посіваю - з Новим роком поздоровляю.
Сійся, родися жито, пшениця, усяка пашниця.
З Новим роком будьте здорові!

lifeanddeath

11.12.2009 17:38

дякую
Gor

11.12.2009 18:57

vfrc
laugh1
класс! Тепер я за новорічним столом і випити нормально не дозволю - буду сипати тостами. Якнайдовшими..дякую smile
vfrc

12.12.2009 15:56

lifeanddeath,
Gor,
laugh1
dvkk44

23.10.2010 07:52

Какой прекрасный повод для всех людей в течение всего года yahoo
Takmorda

23.10.2010 08:22

Спасибо, на работе расскажу в день празднования НГ поздравление на украинском... Вот то-то все удивятся))

Вот уходит Старый год ...
Пусть с собой он заберет
Все невзгоды и печали,
Секс, в котором не кончали,
И скрипучие кровати,
Головную боль не кстати,
Время выплаты долгов,
Пустоту из кошельков,
Жадных, кляузных клиентов,
Нелюбимых конкурентов,
Палки, что в колеса лезут,
Из мозгов иных протезы,
Ту любовь, что без ответа,
Снег, что выпадает летом,
Тараканов, что на кухне,
Искры, что уже потухли,
Дятлов тех, что нас долбают,
Пусть с собою забирает....
Ведь уходит Старый год.
Ну и mat с ним, пусть идет!!!!
Добавление сообщения:

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять свои сообщения. Авторизируйтесь!

На данный момент на сайте находятся:
Пользователей: 4
kashakustarmixmelllll
Foks7777
Поисковых ботов: 2
BingGoogle Bot
Гостей: 1
Всех посетителей: 7

* Пользователь покидает список после 5 минут отсутствия на сайте.
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.