Создать учетную запись? Забыли пароль?
Важные новости портала: Желаем приятного времяпровождения на нашем ресурсе. С уважением, администрация!
Новорічне вбрання рідного міста Черкаси!!!!!!,
lifeanddeath

Статус: Посетитель
11.12.2009 15:21

Розпочинаємо ділитися враження від ялинок та тисяч гірлянд за мерією та навпроти площі Леніна...... Ну й побажання щоб Ви хотіли добавати або змінити в прикрашанні smile

Мені подобається, я б взагалі всі каштани по бульвару так розкрасив :)
krivanov

11.12.2009 15:23

мене радує ініціатива мера (хто б про ньго шо не думав)! знаю що до украшення ялинки долучаються всі охочі. світящася алея - вопше бомба, особливо якшо гуляєш у вечері з дитиною.
lifeanddeath

11.12.2009 15:25

там би де фонтан музикальний новорічну музику врубали було б взагалі класно
DeVeL1N

11.12.2009 15:32

це просто капець. Навчаюся в центрі міста, але часу на те, щоб відвідати площу Леніна взагалі немає cray тобто він є, але якось і до дому хочеться boast Але дивлячись по вашим коментаріям там зараз дуже красиво...що ж, треба знайти час та піти погуляти з дівчиною або з друзями.
Як не кажіть, але для мене Одарич набагато краще за минулого мера (вже й забув як звати). Одарич робить все найкраще для міста: дорого, більш-менш, але хорощі, доречі наші дороги самі найкращі в Україні, так і прикрашання до Новорічного свята. Так хоч і не дуже багате, але воно є і досить красиво як на мене.
vfrc

11.12.2009 15:35

як на мене, то потрібно поставити ялинку як на трафальгар сквиа. !! фо круто буде! laugh1
krivanov

11.12.2009 15:37

DeVeL1N - ну на рахунок доріг.... сьогодні їхав на роботу 6.10 ранку - то потемну ямок чимало зачепив... сьгодні були у Вергунах, то там ще коє як, а є дороги геть г**вно!
vfrc

11.12.2009 15:48

lifeanddeath,
о точно!
lifeanddeath

11.12.2009 17:18

Потопав доставати гірлянди, зараз кімнату прикрашу, а то щось не сильно новорічний настрій відчувається.........щеб на базар за пару тройками гірлянд збігати щоб ппц електрощотчику прийшов :)( good
Gor

11.12.2009 17:23

lifeanddeath
Справді треба щось змінювати в квартирі, а то НР навіть і не пахне. Можливо поставити пласмасову ялинку і обсипати її сніго-кригою з холодильника?...
lifeanddeath

11.12.2009 17:24

Gor,
yahoo good ну я живу бажаю, а то від пласмасової не буде чути Новорічного духу :)
Gor

11.12.2009 18:48

lifeanddeath,
дякую. Думаю таке побажання буде актуальне для багатьох тих, у кого немає у власності ялинкової плантації smile
vfrc

12.12.2009 16:00

lifeanddeath,
жива дорога, а штучна - раз купив і красиво, тим паче штучної ялинки ви не купите, тільки гидкі сосни. laugh1
lifeanddeath

13.12.2009 15:02

vfrc,
smile невже всі сосни гідкі, нада вміти вибирати, та й сосни і ялинки я ні разу не купував, я їх завжди в лісі зрізую.......
vfrc

13.12.2009 15:38

є ж різниця?

і що я неправильно роблю?? чому картинки нема?
lifeanddeath

13.12.2009 15:55

vfrc,
так є , проте ялинки в нас рідкість, та й сосни різні бувають.......

vfrc

13.12.2009 19:25

lifeanddeath,
не .. в нас всі однакові.. протсо відрізнити не можемо...
ти ж сам в ліс ходиш і тихенько поки ніхто не бачить... крадеш ялинку.чи сосну
lifeanddeath

13.12.2009 19:29

vfrc,
чому тихенько xaxa в мене просто бабушка серед лісу живе laugh1 не краду, а реприватизую.
Gor

13.12.2009 21:41

lifeanddeath,
За цим методом вся наша країна реприватизується laugh1
lifeanddeath

14.12.2009 07:49

Gor,

xaxa good
vfrc

14.12.2009 11:17

Gor,
точно
lifeanddeath,
і мені захопи/тіки тссс/ smile
Добавление сообщения:

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять свои сообщения. Авторизируйтесь!

На данный момент на сайте находятся:
Пользователей: 2
melllllFoks7777
Поисковых ботов: 2
BingGoogle Bot
Гостей: 1
Всех посетителей: 5

* Пользователь покидает список после 5 минут отсутствия на сайте.
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.