Создать учетную запись? Забыли пароль?
Важные новости портала: Желаем приятного времяпровождения на нашем ресурсе. С уважением, администрация!
Настройка загально доступа в Вінді 7 ,
lifeanddeath

Статус: Посетитель
02.01.2010 22:32

Допоможіть розібратися як правильно це зробити. Коли відкриті якісь папки вони то є в мережі але їх з інших компів не мона відкрити, запитує логін та пароль? Можна якось простіше зробити так як було в ХР?
krivanov

02.01.2010 22:35

Панель управления\\Сеть и Интернет\\Центр управления сетями и общим доступом - слева пункт Изменить доп. параметры - и внизу будет использовать пароль. убираем и вуаля, токо потом к тебе на комп стоко полезет всего (и вирусняки) шо мама не горюй...
lifeanddeath

02.01.2010 22:36

krivanov,
пробував, так не заходить зовсім, та й люди в кого ХР не можуть лазити.
krivanov

02.01.2010 22:39

ну там же э загальна папка - кидай туди, а з общим доступом не грайся - я відкрив на 3 хвилини - потім касперський знайшов 2 нежелат. п о, 4 трояна і ще якусь бридоту....
lifeanddeath

02.01.2010 22:40

krivanov,
а по іншому ніяк? просто перекиданя файлів........неприкалує
krivanov

02.01.2010 22:42

може і є, та я не совітував би, адже кажу - стільки назалазило, притому шо касп. постійно розривався - атака атака!!! мені здається краще через папку (важче, але надійніше і безпечніше)...
lifeanddeath

02.01.2010 22:51

а якщо з паолем, де потрібно створювати користувача та надавати йому права?
krivanov

02.01.2010 22:53

цього не знаю, ще не розібрався... dontknow
lifeanddeath

02.01.2010 22:57

жаль, прийдеться самому гратися............
krivanov

02.01.2010 23:00

я вже грався, поставив (не в себе) один діск з общим доступом, а потом як побачив що всі лазять, общий доступ зняв і втратив доступ до диску взагалі. шо тікі не нажимав - доступу нема. вінду переустановив - доступу немає. тікі через дос загрузив акроніс діск діректор і через двоє суток скопірував інфу на другий діск. так шо обережніше!!!
lifeanddeath

02.01.2010 23:01

krivanov,
вже пробував таке, повезло нічого не сталося..........
тут я здається зрозумів як мона це зробити, проте нажаль компи на яких не Вінда 7 стоїть не зможуть лазить.
krivanov

02.01.2010 23:03

ну як вийде - напиши, я думаю це буде багатьом цікаво...
lifeanddeath

02.01.2010 23:20

вдалося, ппц от я тупонув,все так просто................. ну нажаль тільки користувачі з 7 можуть мати доступ good
krivanov

02.01.2010 23:29

ну то як?
nag

03.01.2010 11:13

попробуйте еще в панели управления\\параметры папок - убрать "использовать мастер общего доступа"
lifeanddeath

03.01.2010 16:52

krivanov,
а в цій вінді, вони зробили домашню групу(але автоматом вона створюється на кожному компі на якому ставлять 7).... у мене в мережі 5 компів, то просто зробив тіпа головний, а остальних поудаляв групи, і потім підключив до тої що лишилася.... там вибираєш для кожного компа свій тип доступу і всьо є мережа....... перевіряв, без проблем можна скачувати між компами.

nag,
дякую, проте не хочу повністю знімати захист
krivanov

03.01.2010 16:54

поняв, дякую за підказку, обов'язклво спробую.... friends
lifeanddeath

03.01.2010 20:36

krivanov
будь-ласка

тему можна закрити.............
Добавление сообщения:

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять свои сообщения. Авторизируйтесь!

Комментарий оставил lushta в теме:
Драйверы NVIDIA GeForce Game Ready 416.94 WHQL доступны для загрузки
Комментарий оставил denya75 в теме:
Плата за 13-й месяц: украинским мобильным операторам предрекли поражение в суде
Комментарий оставил profesy в теме:
DNS-сервис Cloudflare 1.1.1.1 стал доступен для мобильных устройств Android и iOS
Комментарий оставил profesy в теме:
Поиск / Searching (2018) WEB-DL [H.264/1080p-LQ]
DNS-сервис Cloudflare 1.1.1.1 стал доступен для мобильных устройств Android и iOS
Комментарий оставил melllll в теме:
Комментарий оставил Ziery в теме:
Комментарий оставил Fellow в теме:
На данный момент на сайте находятся:
Пользователей: 0
Поисковых ботов: 1
Bing
Гостей: 3
Всех посетителей: 4

* Пользователь покидает список после 5 минут отсутствия на сайте.
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.