Создать учетную запись? Забыли пароль?
Важные новости портала: Желаем приятного времяпровождения на нашем ресурсе. С уважением, администрация!
потрібна порада, проблема з ос7
Gor

Статус: Посетитель
18.01.2010 08:18

Коли вмикаю ПК - то інколи буває, що при появі робочого стола і завантаженні прог, які стоять на автозавантаженні, машина тупо зависає dontknow Останнім часом це повторюється доволі часто. В чому проблема???
mikovlad

18.01.2010 09:35

Gor,
Комп поменяй! this
Gor

18.01.2010 10:40

Офігеть розумна порада fool
Тільки що знову та сама фішка повторилася smiles Питання таке - це вінда бочинить чи hardware?
Alex__57

18.01.2010 10:42

Попробуй проверить в диспетчере устройств дрова на все железо.
krivanov

18.01.2010 10:45

у тебе стоїть Windows 7 Manager? постав - у мене багато чого виправив (проги не запускались, підтормажував). може і проблема з залізом, та всяке трапляється. може тупо щось в автозагрузці бочинить, чи якийсь процесс боконутий - спробуй прогу!!!
Gor

18.01.2010 10:47

krivanov,
зараз спробую, але ж раніше все ок працювало і я ніякого "лєвого" софта не ставив.
Alex__57,
Там все ок
krivanov

18.01.2010 10:51

тюне ап стоїть? пагано, шось ще окрім ццклінера? пагано. тюне поступово затуплює комп до невпізнанності. цю прогу поставиш і побачиш скікі вона проблем найде. і обов'язково перевір автозагрузкую. може там яка прога залізла? як не знаєш де найти прогу - давай ссилку кину!!!
Gor

18.01.2010 10:54

krivanov,
тюн апом не користуюся, бо він мені двічі осю псував. Лише сі клінер.
менеджер знайшов зараз буду розчехляти
krivanov

18.01.2010 10:58

з мастером налаштувань (чи якось там) пообережніше - а от помилки реєстру і непотрібні файли - поудаляй. плюс там є настройки запуску. я поставив - і тепер від початку логотипу - до повної загрузки роб столу - -50 секунд!!!
Gor

18.01.2010 11:05

krivanov,
це щось багато. Логотипу мами чи віндовс?
krivanov

18.01.2010 11:09

логотипу віндовса. але було минута 25 секунд. у мене ж не такий швидкий комп як у декого. і ядро одне (оцінка:4.0)
Gor

18.01.2010 11:38

krivanov,
почистив, оптимізував. Поки працює smile
ЗІ в мене від логотипу до завантаж роб стола 26-30 сек. І в мене слабенький пк.
AlexR

18.01.2010 12:30

Була у мене така сама фігня, тільки не памятаю яка прога це все тормозила (її назва)...В результаті я її видалив і все запрацювали належним чином!!
Спробуй зробити "Восстановление системы" дуже часто допомагає!!....А бо видали остані проги які ти ставив!!! Думаю допоможе!!!
Або ще варіант: може перегріватись процесор і спрацьовує самозахист системи!!! Провір температуру його!! І напиши сюда...Я подивлюсь!
Gor

18.01.2010 13:12

AlexR,
Чому б йому перегріватися - я ж тільки його вмикаю
Цитата: Gor
Коли вмикаю ПК -
? Просто ще один гон - дуже бп почав шуміти. Боюся щоб з цим не було пов'язано. Хз?
температура проца в простої 28-35 грд. при навантаженні за 60 майже ніколи не перевалює. Дані взяті з Евересту
mikovlad

18.01.2010 14:02

Gor,
Компа трэба миняти! declare
Gor

18.01.2010 14:05

mikovlad,
та не нада. Буду незабаром міняти корпус і БП, а компклектація мене влаштовує. два ядра, чотири гіга, 512 ддр3, 250гб
LinMas

18.01.2010 14:19

Gor,
а ти впевнений що то бп гудить, може в тебе процовий кулер мінять пора
Gor

18.01.2010 14:24

LinMas,
процовий кулер також гудить але терпимо(йому рік), а БП просто розривається - сіртек не дуже пи**ата фірма smiles
LinMas

18.01.2010 14:25

Gor,
а який в тебе проц?
Gor

18.01.2010 14:26

LinMas,
що й в тебе атлон5000
Добавление сообщения:

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять свои сообщения. Авторизируйтесь!

Комментарий оставил lushta в теме:
Драйверы NVIDIA GeForce Game Ready 416.94 WHQL доступны для загрузки
Комментарий оставил denya75 в теме:
Плата за 13-й месяц: украинским мобильным операторам предрекли поражение в суде
Комментарий оставил profesy в теме:
DNS-сервис Cloudflare 1.1.1.1 стал доступен для мобильных устройств Android и iOS
Комментарий оставил profesy в теме:
Поиск / Searching (2018) WEB-DL [H.264/1080p-LQ]
DNS-сервис Cloudflare 1.1.1.1 стал доступен для мобильных устройств Android и iOS
Комментарий оставил melllll в теме:
Комментарий оставил Ziery в теме:
Комментарий оставил Fellow в теме:
На данный момент на сайте находятся:
Пользователей: 3
kornet777wowan62melllll
Поисковых ботов: 1
Bing
Гостей: 1
Всех посетителей: 5

* Пользователь покидает список после 5 минут отсутствия на сайте.
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.