Создать учетную запись? Забыли пароль?
Важные новости портала: Желаем приятного времяпровождения на нашем ресурсе. С уважением, администрация!
"Білайн" стане "Київстаром"?,
vetallaa

Статус: Посетитель
17.02.2010 15:54


Об'єднання компаній "Київстар" та "Вимпелком", заплановане їх акціонерами, - норвезькою Telenor та російською "Альтимо", покликане припинити війну за контроль над цими операторами, що тривала протягом п'яти років.

Акціонери домовилися створити нову холдингову компанію VimpelCom Ltd, яка повинна працювала в Україні, Росії, країнах СНД і Південної Азії.

У прес-службі "Київстару" "Економічній правді" повідомили, що компанія сподівається на стабілізацію відносин між акціонерами.

"Це дасть можливість керівництву та співробітникам "Київстару" сконцентруватися на досягненні операційних цілей в інтересах акціонерів, багатомільйонного співтовариства наших клієнтів й розвитку України. Структура нової компанії буде побудована у такий спосіб, щоб уникнути конфлікту акціонерів у майбутньому", - зазначив спеціаліст із зв'язків компанії з пресою Сергій Товстенко-Забєлін.

Експерти ринку погоджуються, що продовження конфлікту не вигідне більше нікому. "Обидві сторони щось отримують і щось втрачають через це рішення про об'єднання, але воно унеможливить конфлікти", - зазначив аналітик компанії "Конкорд Капітал" Єгор Самусенко.

Водночас, угода між Telenor та "Альтимо" тютично посилює вплив російських операторів на ринок зв'язку в Україні.

"Раніше акціонерна угода передбачала призначення топ-менеджменту "Київстару" норвезькою компанією, а зараз норвежці та росіяни матимуть однаковий вплив на щоденне управління нею", - сказав аналітик GfK Ukraine Гліб Вишлінський.

Водночас, цей вплив навряд чи буде здійснюватися через зміну менеджменту українського оператора, а лише через передачу частини його повноважень об'єднаній компанії.

"Вимпелком" представлений у багатьох країнах світу, але перевага українського "Київстару" у тому, що він великий і прибутковий. Тому я не думаю, що будь-хто з менеджерів "Київстару" зміниться, тепер лише дивіденди будуть розподілятися краще", - прогнозує Самусенко.

За його словами, "Вимпелкому" потрібні гроші для розвитку в інших країнах, тому у них нема зацікавленості змінювати менеджмент.

Назви своє ім'я

У більшості країн, де працює "Вимпелком", він діє під брендом "Білайн". Саме тому цю торгову марку в Україні компанія не стане ані продавати, ані здавати в оренду, прогнозують аналітики.

"Нова компанія автоматично отримає одразу два великих бренди: "Київстар" і "Білайн". Вона, якщо захоче, зможе продати технічне устаткування, на якому працює "Білайн", тобто, компанію "Українські радіосистеми". "А бренд "Білайн" працюватиме на мережі "Київстару", - каже Самусенко.

За його оцінками, "Білайн" може стати одним із суббрендів "Київстару", таким, як "Діджус". У нього може бути інша цільова група споживачів. Втім, технічне об'єднання двох мереж було б, за його оцінками, не дуже вигідним.

"Дві мережі стоять практично в однакових місцях, і це означає, що у тебе замість однієї шафи виявляється дві в одному місці. Навіщо?" - запитує експерт.

Він припускає також варіант, коли компанії не об'єднуватимуться, а продовжать конкурувати.

Однак цьому на заваді, скоріш за все, стане Антимонопольний комітет, який, розглядаючи угоду про злиття "Київстару" та "Вимпелкому", може зобов'язати новоутворену компанію продати "Українські радіосистеми" (УРС), яку зараз контролює "Вимпелком".

Щоправда, зробити це буде непросто, адже покупцю доведеться на готовій мережі запускати новий для українського споживача бренд.

"Ринок мобільного зв'язку завжди сильно монополізований, бо дорого запускати бренд. Саме тому розвиток ринку обмежено чотирма сильними операторами, більше п'яти нема у жодній країні світу. Але теоретично покупця можна знайти, Україна - досить вигідний ринок", - констатує Самусенко.

Набагато перспективнішою є інтеграція "Київстару" з іншим "вимпелкомівським" активом в Україні - компанією "Голден-телеком". Завдяки розвиненим мережам цієї компанії мобільний оператор може активніше пропонувати доступ до інтернету, а також вийти на ринок корпоративного фіксованого зв'язку, стираючи межу між своїми послугами.

Щоправда, передача бренду "Білайн" ще не означає передачі "Київстару" усіх клієнтів, які користувалися його послугами. Адже вони залишатимуться клієнтами компанії, яка продаватиметься.

Тому одного дня вони можуть, не змінюючи картки у телефоні, перетворитися з абонентів "Білайну" на абонентів якого-небудь європейського або російського бренду, власник якого купить УРС. Хоча й тут "Київстар" може постаратися і переманити абонентів.

"Перед продажем УРС абонентам, скоріш за все, запропонують переукласти контракт з компанію "Київстар", надавши які-небудь знижки або інші "цукерки". Хоча примусово перевести абонентів з однієї компанії в іншу вони, звісно, не зможуть", - стверджує аналітик "Конкорд Капітал".

У будь-якому разі, всіх цих змін можна очікувати не раніше, ніж за рік-півтора, адже навіть остаточне прийняття рішення про злиття "Київстару" і "Білайну" експерти очікують через два-три місяці.

А до того часу, як переконує прес-служба українського оператора, його операційна діяльність триватиме у звичайному режимі.
RCuPeR

Статус: Посетитель
17.02.2010 16:06

Уже стал.
SmiThUa

Статус: Посетитель
17.02.2010 20:43

Хуху... жесть)
Лишь бы LIFE ни с чем не смешивали, а то все пофиг smile
zohane

Статус: Посетитель
20.03.2010 21:56

да брет ето все
V.Christov

Статус: Посетитель
23.03.2010 21:34

Цитата: SmiThUa
Лишь бы LIFE ни с чем не смешивали, а то все пофиг

Согласен.. smile у меня самого life:) (уже 4-й год!)... раньше сначала быд Киевстар.. потом МТС.... но life:) самый лучший (для меня) оператор... вся семя на нем! Слава Богу за life:) ! ok
dron4ik

Статус: Посетитель
24.03.2010 09:32

Тоже за лайф.
А киевстар пусть как хочет, так и пляшет.
krivanov

Статус: Посетитель
24.03.2010 10:29

V.Christov,
dron4ik,
лайф - это выгодно (в плане говорить). но качество связи - самое низкое и с этим не поспориш. те у кого финансы не на нулях - предпочитают пусть по дороже - зато по качественней. никто мне не найдёт человека (среднего достатка) - сидящего не лайф. лайф - кто бы что не говорил - для бедных!!! я на нём - уже 4 года!!!
vfrc

Статус: Посетитель
24.03.2010 10:30

в мене МТС і київстар... я просто частенько їжджу, і в таких містах немає покритія нормального... Лайф там дуже погано робить
V.Christov

Статус: Посетитель
24.03.2010 14:09

krivanov,
vfrc,
Так, якщо погане покриття то якість звязку в Лайфа-фігова, хоча в інших операторів справи не кращі..коли в мене був Київстар то за містом (в області) теж були проблеми зі звязком...в приміщенні покриття майже не було..А коли поруч збудували базову станцію Лайфа(київстар чомусь за 10 років не спромігся)-перейшов на Лайф-покриття 100% і ніяких проблем зі звязком. Відколи я на Лайфі...спостерігаеться покращення якості їхніх послуг!...хоча це від багатьох факторів залежить.. в основному-від місцевості(району..)
dron4ik

Статус: Посетитель
24.03.2010 14:19

Цитата: V.Christov
в основному-від місцевості(району..)

У всіх є така залежність, не тільки у лайфа.
krivanov

Статус: Посетитель
24.03.2010 14:48

dron4ik,
V.Christov,
у мене - кожний день: або сеть занята, або потрапляю на автовідповідач. або тікі смс приходить з пропущеним!!!
dron4ik

Статус: Посетитель
24.03.2010 14:51

Це мені знайоме. Лайф такий.
krivanov

Статус: Посетитель
24.03.2010 14:54

dron4ik,
отож. і ми мусимо миритися, бо нам вигідно. а хто наприклад працює (менеджер, торговий) - спитайте - на чому сидять? мтс або київстар - бо вони повинні бути на зв'язку!!!
dron4ik

Статус: Посетитель
24.03.2010 14:59

У них, мабуть 2 телефона, а то і більше.
krivanov

Статус: Посетитель
24.03.2010 15:01

dron4ik,
все одно - лайф - галімий оператор, та в силу доступності - стає для бідних майже безальтернативним шляхом спілкування!
boyukr

Статус: Посетитель
24.03.2010 15:02

киевстар по качеству связи на голову выше! казалось-бы Гранд на мытнице, много рядом стоящих домов, Дружба народов обвешаны ретрансляторами, а в том же Гранде во внутри лайф почти не берет
dron4ik

Статус: Посетитель
24.03.2010 15:02

На 100% з тобою згоден!
krivanov

Статус: Посетитель
24.03.2010 15:03

aback,
та это всё понятно - я той же точки зрения, просто говорю - что бедный рад уступить качество - дешевизне!
boyukr

Статус: Посетитель
24.03.2010 15:05

есть такой там пакет бизнес-50, 10 грн в месяц и 200 мин во внутри сети шара, без соединения- это бомба, я на нем уже 5-й год и на много лучше и дешевле как говорит Мэтью "гавнолайф"
dron4ik

Статус: Посетитель
24.03.2010 15:07

boyukr,
у МТС?
Добавление сообщения:

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять свои сообщения. Авторизируйтесь!

Комментарий оставил batiushka в теме:
Microsoft отказалась от выпуска Windows 10X
Комментарий оставил Fellow в теме:
День победы над нацизмом во Второй мировой войне
Комментарий оставил sanches47 в теме:
Тень и кость / Shadow and Bone (2021) WEBRip [H.264/1080p] (сезон 1, серии 1-8 из 8)
Комментарий оставил naz95naz в теме:
Viber позволяет определить местоположение человека без его ведома
Комментарий оставил Fellow в теме:
Viber позволяет определить местоположение человека без его ведома
Комментарий оставил denya75 в теме:
Viber позволяет определить местоположение человека без его ведома
Комментарий оставил naz95naz в теме:
Скоро выйдет приложение Clubhouse для Android
Комментарий оставил naz95naz в теме:
Facebook просит разрешить сбор личных данных, чтобы "оставаться бесплатным"
Комментарий оставил naz95naz в теме:
15 мая WhatsApp отключит миллионы пользователей из-за новых правил компании
Комментарий оставил naz95naz в теме:
Специалисты DxOMark начнут тестировать аккумуляторы смартфонов
На данный момент на сайте находятся:
Пользователей: 0
Поисковых ботов: 1
Yandex Bot
Гостей: 13
Всех посетителей: 14

* Пользователь покидает список после 5 минут отсутствия на сайте.
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.